» »

DENTIKO Stomatologia Dorota Wrzesińska-Mirowska, Anna Wrzesińska-BartosikGabinet czynny codziennie od poniedziałku do piątku.
Zapisy telefoniczne:
lek.stom. Dorota Wrzesińska-Mirowska 603-203-800
lek.stom. Anna Wrzesińska-Bartosik 607-797-930
Bezbolesne leczenie dzieci i dorosłych, protetyka, profilaktyka, wybielanie zębów.


Polecasz tę firmę/instytucję?
polecam nie polecam


DENTIKO Stomatologia Dorota Wrzesińska-Mirowska, Anna Wrzesińska-Bartosik - adres, telefon

Gmina: gmina Sochaczew »
Miasto: Sochaczew
Ulica: ul. Żeromskiego 27, II piętro, gab. 7
Kod pocztowy: 96-500
Telefon: 603-203-800, 607-797-930
Faks:
Adres e-mail:
Adres www:
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt.: od godz.:0 do 0
Sobota: od godz.:0 do 0


napisz wiadomość


DENTIKO Stomatologia Dorota Wrzesińska-Mirowska, Anna Wrzesińska-Bartosik - opinie, oceny


Po wielu próbach i wędrówkach po gabinetach dentystycznych, które reklamowały się jako przyjazne dzieciom wreszcie znalazłam ten prawdziwy, gdzie za słowami stoją czyny. Wystarczyła tylko jedna wizyta, aby pani Dorota Wrzesińska-Mirowska zaskarbiła sobie przychylność mojej córki. Wcześniej wielu innych nie potrafiło do niej dotrzeć i przekonać jej że leczenie zębów nie jest takie straszne. Dzięki pani Dorocie  moja córka przestała się bać i nie ma już takiego stresu przed wizytą, ani po wizycie. I niepotrzebne są do tego wielkie reklamy i zabawki na pocieszenie z gabinetu dentysty, wystarczy dobre słowo i odrobina czasu , poświęcona temu małemu człowiekowi, aby zrozumiał jak może być przyjemnie. 

dodany: 2013-02-08 19:05


Nie polecam. Założona w tym gabinecie plomba po dwóch dniach musiała zostać wymieniona - okazała się nieszczelna, czemu towarzyszyły dolegliwości bólowe. Wykonanie wypełnienia bardzo nieesteczne.

dodany: 2015-06-20 23:51


Dodam, że musiałam udać się do innego specjalisty - zapłacić dodatkowe pieniądze za wymianę plomby. Powierzchnia zęba była poszarpana z haczącymi ostrymi krawędziami, z dużym wgłębieniem na środku. Oba robione zęby spojone tak blisko, iż niemożliwe było wyczyszczenie przestrzeni nitką. Dodatkowo Pani doktor chciała plombować mi zęba, który był zdrowy - potwierdziło to dwóch specjalistów. 

dodany: 2015-06-21 11:10


Bardzo polecam! Leczę się w gabinecie od wielu już lat z bardzo dobrym skutkiem.Trafiłem z polecenia i jak każdy prawdziwy mężczyzna niesamowicie bałem się wizyty. Miałem okazje w tym czasie korzystać z usług obu Pań doktor i jestem bardzo zadowolony. Zawsze uprzejmie, bezboleśnie, fachowo, dokładnie. Polecam!

dodany: 2015-07-14 21:47Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.


skomentuj i oceń:

Firmy i usługi
Wpisy premium - Kanał RSS