PIŁKA NOŻNA SOCHACZEW, liga piłki nożnej sochaczew, turniej piłki nożnej sochaczew

Piłka nożna

Subskrybuj:śledź temat

PIŁKA NOŻNA SOCHACZEW, liga piłki nożnej sochaczew, turniej piłki nożnej sochaczew Nic nie wzbudza takich emocji jak dobry mecz piłkarski. Również w Sochaczewie bywają tego typu wydarzenia. Piłka nożna Sochaczew posiada już długą historię, kilka sukcesów na swoim koncie, swój stadion piłkarski i wielu miłośników tego sportu, w tym wielu zawodników. Opisujemy takie wydarzenia, jak liga piłki nożnej Sochaczew, zwiastuny i relacje z meczy, również meczy wyjazdowych. Czytaj turniej piłki nożnej Sochaczew, oglądaj zdjęcia, poznaj zawodników, zobacz piłkarze Sochaczew. Podejmujemy wątki: sochaczew piłka nożna, piłka nożna powiat sochaczewski, piłka nożna w sochaczewie, halowa liga piłki nożnej sochaczew. Czekamy na Wasze komentarze.

• Jaka jest dziś kondycja finansowa i sportowa Klubu Sportowego Bzura Chodaków, jeszcze rok temu zagrożonego upadkiem? Na to i inne pytania odpowiada nowy prezes Bzury Robert Szewczyk.ZOBACZ WYWIAD W TV

0czytaj więcej »

• Akademia Piłkarska Sochaczew uruchamia innowacyjny projekt pn. „Akademia Skrzata”, który zostaje skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to pierwszy taki projekt w Sochaczewie. Projekt wynika z założonych planów rozwojowych Klubu.

• Po dłuższej przerwie ponownie przekazujemy wieści, które dotyczą naszych młodych piłkarzy. Oczywiście ta przerwa jest uwarunkowana tym, iż wszystkie nasze zespoły są w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Dopiero teraz zaczynają rozgrywać swoje mecze kontrolne, a młodzieżowe rozgrywki ligowe rozpoczną się na początku kwietnia.

• Trwa przerwa w ligowych rozgrywkach piłkarskich, stąd piłkarze wykorzystują czas na różnego rodzaju turnieje halowe i ligi futsalowe. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić zwycięstwo Bzury Chodaków w Halowym Turnieju o Puchar Prezesa Płockiego OZPN, który odbył się w Łącku na początku grudnia. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze, a nasi zawodnicy zdobyli najważniejsze nagrody indywidualne.

• Kolejny piłkarski weekend za nami. Podsumowując go możemy być zadowoleni, bo nasze drużyny odniosły dwa pewne zwycięstwa. Pierwsza drużyna seniorów pokonała w Przasnyszu tamtejszy MKS 2:0, a drużyna rezerw u siebie wysoko 6:0 pokonała ekipę Orkana Lelice.