PIŁKA NOŻNA SOCHACZEW, liga piłki nożnej sochaczew, turniej piłki nożnej sochaczew


Piłka nożna
 
 

PIŁKA NOŻNA SOCHACZEW, liga piłki nożnej sochaczew, turniej piłki nożnej sochaczew Nic nie wzbudza takich emocji jak dobry mecz piłkarski. Również w Sochaczewie bywają tego typu wydarzenia. Piłka nożna Sochaczew posiada już długą historię, kilka sukcesów na swoim koncie, swój stadion piłkarski i wielu miłośników tego sportu, w tym wielu zawodników. Opisujemy takie wydarzenia, jak liga piłki nożnej Sochaczew, zwiastuny i relacje z meczy, również meczy wyjazdowych. Czytaj turniej piłki nożnej Sochaczew, oglądaj zdjęcia, poznaj zawodników, zobacz piłkarze Sochaczew. Podejmujemy wątki: sochaczew piłka nożna, piłka nożna powiat sochaczewski, piłka nożna w sochaczewie, halowa liga piłki nożnej sochaczew. Czekamy na Wasze komentarze.

Piłka nożna

Otwarty Turniej Piłki Nożnej w Chodakowie już w najbliższą niedzielę

W najbliższą niedzielę, 20 lipca zapraszamy na Otwarty Turniej Piłki Nożnej - boisko ze sztuczna nawierzchnią przy ul. Chopina 101. Rozpoczęcie - godzina 10.00. 

Piłka nożna

Blokersi zwyciężają w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

Blokersi zwyciężyli w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych, który odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Chopina 101.

Piłka nożna

Piknik Rodzinny Akademii Piłkarskiej Sochaczew

Akademia Piłkarska Sochaczew zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się 29 czerwca na stadionie MOSiR Sochaczew, przy ul. Chopina 101.

Piłka nożna

W sobotę XIV Turniej Dzikich Drużyn

Już w sobotę 21 czerwca na stadionie w Chodakowie odbędzie się XIV Turniej Dzikich Drużyn o puchar stowarzyszenia Zamek. Zawody będą rozegrane w kategoriach podstawówek, gimnazjum i open. Równolegle z turniejem odbędą się festyn sportowy i festyn siłowy. 

Piłka nożna

"Chodaków" najlepszy w Otwartym Turnieju Piłki Nożnej

Wśród jedenastu drużyn, które zagrały w Otwartym Turnieju Piłki Nożnej na sztucznym boisku przy ul. Chopina 101 najlepszy okazał się Chodaków.


więcej wpisów »


Filmy

Piłka nożna - grupy:

Piłka nożna - więcej grup »

 

Reklama