Życzenia Wspólnoty na Dzień Pracownika Samorządowego - Sochaczew - Wspólnota Samorządowa Województwa Mazowieckiego


» » » a a a
miasto Sochaczew  

Życzenia Wspólnoty na Dzień Pracownika Samorządowego

dodany: 2012-05-27, godz. 22:46


27 maja każdego roku to Dzień Samorządu Terytorialnego. Znajdujemy się na drodze zmian w administracji lokalnej dla coraz lepszego dostosowania urzędów i organizacji do zadań wynikających z członkostwa w Unii Europejskiej i pełnego wykorzystania tkwiących w niej możliwości. Jednostki samorządu niezależnie od szczebla organizacyjnego i poziomu środków, którymi dysponuje, stara się sprostać rosnącym oczekiwaniom mieszkańców ad infrastruktury lokalnej i warunków życia.

Z okazji Dnia Samorządowca składamy serdeczne życzenia wszystkim osobom przyczyniającym się do propagowania samorządności i odpowiedzialności każdego mieszkańca za nasze małe gminne Ojczyzny na terenie naszego powiatu.

Pracownikom Samorządowym wszystkich szczebli samorządu: gminnego, miejskiego i powiatowego – urzędnikom, radnym, pracownikom kultury, szkół, przedszkoli, pracownikom społecznym, jednostkom organizacyjnym życzymy powodzenia w reprezentowaniu i skutecznej pracy na rzecz społeczności lokalnej. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników samorządów nasza społeczność lokalna staje się w coraz większym stopniu społeczeństwem obywatelskim.

Serdecznie dziękujemy Wam w dniu Waszego święta za codzienną pracę, która jest powołaniem i służbą naszemu społeczeństwu. Życzymy wielu sukcesów i dobrych efektów, oraz by były one dostrzegane i dobrze oceniane przez mieszkańców.

Zarząd Oddziału Powiatowego
Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej w Sochaczewie

 

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0


 
 


Reklama 

Radni i rady samorządowe - zobacz podobne
subskrybuj:śledź temat


Komentarze do wpisu (0)


Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Chcesz być pierwszy?


dodaj swój komentarz

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy


41 użytkowników
349 wątków

subskrybuj:7 użytkowników
54 wątków

subskrybuj:2 użytkowników
13 wątków

subskrybuj: