» » » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Życzenia Wspólnoty na Dzień Pracownika Samorządowego

Autor:
Gmina: miasto Sochaczew
dodany: 2012-05-2727 maja każdego roku to Dzień Samorządu Terytorialnego. Znajdujemy się na drodze zmian w administracji lokalnej dla coraz lepszego dostosowania urzędów i organizacji do zadań wynikających z członkostwa w Unii Europejskiej i pełnego wykorzystania tkwiących w niej możliwości. Jednostki samorządu niezależnie od szczebla organizacyjnego i poziomu środków, którymi dysponuje, stara się sprostać rosnącym oczekiwaniom mieszkańców ad infrastruktury lokalnej i warunków życia.

Z okazji Dnia Samorządowca składamy serdeczne życzenia wszystkim osobom przyczyniającym się do propagowania samorządności i odpowiedzialności każdego mieszkańca za nasze małe gminne Ojczyzny na terenie naszego powiatu.

Pracownikom Samorządowym wszystkich szczebli samorządu: gminnego, miejskiego i powiatowego – urzędnikom, radnym, pracownikom kultury, szkół, przedszkoli, pracownikom społecznym, jednostkom organizacyjnym życzymy powodzenia w reprezentowaniu i skutecznej pracy na rzecz społeczności lokalnej. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników samorządów nasza społeczność lokalna staje się w coraz większym stopniu społeczeństwem obywatelskim.

Serdecznie dziękujemy Wam w dniu Waszego święta za codzienną pracę, która jest powołaniem i służbą naszemu społeczeństwu. Życzymy wielu sukcesów i dobrych efektów, oraz by były one dostrzegane i dobrze oceniane przez mieszkańców.

Zarząd Oddziału Powiatowego
Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej w Sochaczewie

 

 

Reklama


Opinie i komentarze użytkowników (0):

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy z działu: Radni i rady samorządowe

Nadzwyczajna sesja w gminie Iłów

Adam Orliński nr 2 na liście PSL

Kamila Gołaszewska - Kotlarz nową wiceprzewodniczą…


 

Finanse Sochaczewa mają się dobrze - twierdzi burm…

Marcin Podsędek - Witam na moim blogu

Przyjazne Miasto Sochaczew


Zobacz więcej wiadomości z działu: Radni i rady samorządowe

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie