» » » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Wypadek w Ruszkach

Autor:
Gmina: Sochaczew
dodany: 2010-10-11W sobotę (09.10) o godzinie 17.30 w miejscowości Ruszki na terenie gminy Młodzieszyn doszło do tragicznego wypadku w którym śmierć na miejscu poniósł 24-letni mieszkaniec naszego powiatu.
Wstępnie ustalono, że w sobotę około 17.30 kierujący pojazdem Skoda Felicia, 29-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Star, kierowanym przez 50-latka. W wyniku tego śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna, pasażer Skody. Drugiego pasażera i kierowcę tego pojazdu przewieziono do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. Uczestnicy tego zdarzenia są mieszkańcami naszego powiatu. Szczegółowe badania wykażą, czy kierowcy byli pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

 

 

Reklama


Opinie i komentarze użytkowników (1):

 

ja on mogl.. zabral mi kolege bo jechal popijaku.. dobrze mu tak!! teraz pojdzie siedziec!! Marcin jak mogles.. kazdy Ci mowil nie wsiadaj za kierownice jak pijesz teraz masz nauczke zgnij tam sobie w tym wiezieniu bo tylko na to zaslugujesz!! Grzesiek ( Czesław ) i tak juz nie wroci:(


[2010-10-12 07:17:]

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy z działu: Czarna kronika

Szalony kierowca pod szkołą w Paprotni

Dwie osoby poszkodowane, w tym dziecko, na ul. Wys…

Wypadek na drodze 92 w Kożuszkach-Parcel


 

Pierwsze ofiary dopalaczy w Sochaczewie

Tragiczny wypadek w Wójtówce - dwie młode osoby ni…

Usiłował ukraść transformator


Zobacz więcej wiadomości z działu: Czarna kronika

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie