Wypadek w Ruszkach - Sochaczew Młodzieszyn - Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie - KPP Sochaczew


» » » a a a
Młodzieszyn  

Wypadek w Ruszkach

dodany: 2010-10-11, godz. 12:05


W sobotę (09.10) o godzinie 17.30 w miejscowości Ruszki na terenie gminy Młodzieszyn doszło do tragicznego wypadku w którym śmierć na miejscu poniósł 24-letni mieszkaniec naszego powiatu.
Wstępnie ustalono, że w sobotę około 17.30 kierujący pojazdem Skoda Felicia, 29-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Star, kierowanym przez 50-latka. W wyniku tego śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna, pasażer Skody. Drugiego pasażera i kierowcę tego pojazdu przewieziono do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. Uczestnicy tego zdarzenia są mieszkańcami naszego powiatu. Szczegółowe badania wykażą, czy kierowcy byli pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

 

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0


 
 


Reklama 

Czarna kronika - zobacz podobne
subskrybuj:śledź temat


Komentarze do wpisu (1)

dodaj swój komentarzja on mogl.. zabral mi kolege bo jechal popijaku.. dobrze mu tak!! teraz pojdzie siedziec!! Marcin jak mogles.. kazdy Ci mowil nie wsiadaj za kierownice jak pijesz teraz masz nauczke zgnij tam sobie w tym wiezieniu bo tylko na to zaslugujesz!! Grzesiek ( Czesław ) i tak juz nie wroci:(


[2010-10-12 07:17]

dodaj swój komentarz

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy


16 użytkowników
63 wątków

subskrybuj: