Wigilia w ZSS - Sochaczew - Zespół Szkół Specjalnych w Sochaczewie


» » » a a a
miasto Sochaczew  

Wigilia w ZSS

dodany: 2009-12-22, godz. 11:58


Wigilia w ZSS

Nasza tradycyjna szkolna wigilia odbyła się 18 grudnia. Uczniowie przedstawili Jasełka, w tym roku w zmieniającej się scenografii, gdzie mieszała się biblijna opowieść o Betlejem ze współczesnością. Zabrzmiały piękne kolędy, tradycyjne i nowe, wyśpiewane, ale również częściowo zagrane przez uczniów, wspomaganych przez tworzący się u nas raz w roku, na wigilię, chór nauczycielek.
W życzeniach i przemowach zaproszonych gości, z których wielu mamy zaszczyt uważać za naszych przyjaciół od lat, znalazły się słowa o prawdziwie rodzinnej, przyjaznej atmosferze, która panuje w naszej społeczności szkolnej nie tylko od święta. Było nam niezmiernie miło to słyszeć, gdyż odzwierciedla to również nasze własne odczucia.
Tradycyjnym elementem naszych szkolnych wigilii jest również wspólny stół i dzielenie się opłatkiem. O potrawy zadbały w tym roku nie tylko nasze panie kucharki, ponieważ uczniowie wraz z wychowawcami wzbogacili menu o własnoręcznie przygotowane sałatki.
Świąteczne dekoracje, choinki w klasach, anioły na korytarzach szkolnych, wszystko to przybliża nas do nadchodzącego Bożego Narodzenia. Jeszcze tylko wigilie klasowe, jeszcze ostatnie życzenia i rozpocznie się zimowa przerwa świąteczna. Spotkamy się w nowym roku, jak zwykle będą rozmowy, opowieści, opisywanie świątecznych wrażeń do szkolnej gazetki „Widziadełko”. A na razie życzymy wszystkim zdrowych, wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

 

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0


 
 


Zdjęcia do artykułu (36) - wyświetl wszystkie:


 - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
 - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
 - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
 - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie

Reklama 

Edukacja - zobacz podobne
subskrybuj:śledź temat


Komentarze do wpisu (0)


Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Chcesz być pierwszy?


dodaj swój komentarz

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy


25 użytkowników
103 wątków

subskrybuj:20 użytkowników
81 wątków

subskrybuj:6 użytkowników
9 wątków

subskrybuj:4 użytkowników
9 wątków

subskrybuj:3 użytkowników
6 wątków

subskrybuj: