Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Szkoda że Lem był ekranizowany tak rzadko, a jeśli był już ekranizowany to jakość tych filmów budzi raczej ironię. Nie mam na myśli tutaj "Testu pilota Pirxa" ale niektóre wcześniejsze filmy wyprodukowane w demoludach. Przecież to najczęściej tłumaczony na języki obce polski pisarz.
Szkoda że Lem był ekranizowany tak rzadko, a jeśli był już ekranizowany to jakość tych filmów budzi raczej ironię. Nie mam na myśli tutaj "Testu pilota Pirxa" ale niektóre wcześniejsze filmy wyprodukowane w demoludach. Przecież to najczęściej tłumaczony na języki obce polski pisarz.