Spotkania z pensjonariuszami DPS-u w Młodzieszynie - Sochaczew Młodzieszyn - Starostwo Powiatowe w Sochaczewie


» » » a a a
Młodzieszyn  

Spotkania z pensjonariuszami DPS-u w Młodzieszynie

dodany: 2011-09-27, godz. 11:10


Spotkania z pensjonariuszami DPS-u w Młodzieszynie

Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie jest miejscem szczególnym i wyjątkowymi. Osoby starsze, często niepełnosprawne znajdują tu profesjonalną przede wszystkim opiekę medyczna, ale nie tylko. Kiedy w kwietniu br. uroczyście oddano do użytku nową placówkę, niewątpliwie stała się ona wizytówką powiatu. Pod wrażeniem powiatowej inwestycji i jej wyposażenia są goście, którzy chętnie odwiedzają pensjonariuszy i z zachwytem podziwiają to urokliwe miejsce położone w otulinie lasu i zieleni z dala od szumu i gwaru.


Z pensjonariuszami spotkali się od tego czasu m.in. samorządowcy z terenu powiatu, radni sejmiku województwa mazowieckiego, zaprzyjaźnieni z placówką pracownicy innych ośrodków pomocowych. Nie tak dawno temu z wizytacją do DPS-u przyjechali dyrektorzy Domów Pomocy Społecznej z województwa mazowieckiego a także Krystyna Kaniewska i Agnieszka Galle z Urzędu Wojewódzkiego.
Zapraszane osoby zwiedzały placówkę, zapoznawały się z pracą personelu, oglądały sprzęt rehabilitacyjny, pracownie terapeutyczne i inne sale. W miniony piątek pensjonariuszy i pracowników DPS-u w Młodzieszynie odwiedził również radny sejmiku województwa mazowieckiego Mirosław Adam Orliński. Była to już kolejna z jego wizyt w młodzieszyńskiej placówce. W spotkaniu udział wzięli też wicestarosta Janusz Ciura, dyrektor Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Marcin Podsędek oraz dyrektor DPS-u Justyna Nowak-Sobotta. M.A. Orliński opowiadał o pracy i zadaniach radnego sejmiku, inwestycjach realizowanych przez władze samorządu województwa na terenie Mazowsza, ze szczególnym uwzględnieniem naszego rejonu. Radny spotkał się również tego dnia z grupą emerytów i rencistów z Koła Włókienko w Chodakowie.
Pogoda służyła, więc pracownicy zorganizowali spotkanie integracyjne na świeżym powietrzu przy ognisku.

 

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0


 
 


Zdjęcia do artykułu (7) - wyświetl wszystkie:


 - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
 - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
 - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
 - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie

Reklama


 

Spotkania, jubileusze - zobacz podobne
subskrybuj:śledź temat


Komentarze do wpisu (0)


Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Chcesz być pierwszy?


dodaj swój komentarz

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy

Powiązane tagi