Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Brawo! Super pomysł. Wreszcie coś się w Sochaczewie zaczyna dziać! Już nie mogę się doczekać!
Brawo dla Muzealnej Grupy Rekonstrukcji Historycznej. Świetny pomysł na promocje miasta i naszej historii. Oby tylko PIS nie wnosił protestów. Wiadomym jest, że Bogusław Wołoszański ma dość specyficzny stosunek do PIS. Przykładem niech będzie wypowiedź dla portalu www.pitbul.pl. http://www.pitbul.pl/pitbul-gryzie/woloszanski-pis-przejal-stalinowskie-metody
tylko mnie nie wkręcać w Bitwę sołdatów Ruskich jak to już było poprzednio,Radzieckich nie było nad Bzurą w 39 roku wydaje mi się,akcję popieram,TW Wołoszański zna się na robocie to chyba dobrze wypadnie
Przegapiliśmy rok Chopinowski, zaniechano rekonstrukcji Bitwy nad Bzurą i wreszcie jest jakaś nadzieja na promowanie naszego monotonnego miasteczka-sypialni W-wy...świetna wiadomość jestem na Tak!!! Pozdrawiam Karol
O kogo chodzi pisząc "organizatorzy rekonstrukcji Bitwy nad Bzurą" ???? Czy " rekonstruktorzy z Sochaczewa" to nie przypadkiem ta skromna Muzealna Grupa Rekonstrukcji Historycznej im. II batalionu 18 pp, która istnieje w Sochaczewie od 13 lat, organizuje na cześć promocji muzeum i swojego miasta rocznie 40 - 50 imprez i otrzymała jako jedyna grupa tego typu w Polsce Złoty Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej ? Dobrze by było gdyby nazwa grupy , którą doceniono w instytucjach takich jak ROPWiM czy UDSKiOR a przez ostatnie kilka lat grała w największych polskich filmach i serialach wojennych, została zapamiętana przez miejskich urzędników!!
Super! Przedsięwzięcie z pewnością pomoże wypromować miasto i jego walory.
Brawo! Super pomysł. Wreszcie coś się w Sochaczewie zaczyna dziać! Już nie mogę się doczekać!
Brawo dla Muzealnej Grupy Rekonstrukcji Historycznej. Świetny pomysł na promocje miasta i naszej historii. Oby tylko PIS nie wnosił protestów. Wiadomym jest, że Bogusław Wołoszański ma dość specyficzny stosunek do PIS. Przykładem niech będzie wypowiedź dla portalu www.pitbul.pl. http://www.pitbul.pl/pitbul-gryzie/woloszanski-pis-przejal-stalinowskie-metody
tylko mnie nie wkręcać w Bitwę sołdatów Ruskich jak to już było poprzednio,Radzieckich nie było nad Bzurą w 39 roku wydaje mi się,akcję popieram,TW Wołoszański zna się na robocie to chyba dobrze wypadnie