Sochaczew w Google Street View! - Sochaczew - Urząd Miasta w Sochaczewie


» » » a a a
miasto Sochaczew  

Sochaczew w Google Street View!

dodany: 2013-04-24, godz. 13:00


Sochaczew w Google Street View!

Google udostępnia nowe zdjęcia Street View z miast i miejscowości z całej Polski. Dzięki panoramicznym zdjęciom Street View internauci z całego świata mają teraz możliwość oglądania z perspektywy przechodnia także atrakcji turystycznych w Sochaczewie. Wzgórze Zamkowe, Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą, Muzeum Kolei Wąskotorowej i wielu innych atrakcji jest do zobaczenia bezpośrednio na Mapach Google.

Opublikowane wczoraj w ramach aktualizacji najnowsze zdjęcia z Polski zostały wykonane latem 2012 r. Natomiast od połowy maja tego roku samochody Street View będą fotografować kolejne miejsca w całej Polsce, w tym miasta, gdzie poprzednim razem nie udało się sfotografować wszystkich publicznie dostępnych ulic. Samochody pojawią się w 16 województwach, a w każdym z nich odwiedzą co najmniej jedno miasto. Informacje o tym, gdzie dokładnie znajdują się samochody Street View będzie można znaleźć na stronie Google Maps.

Odkąd uruchomiono w 2007 r. funkcję Street View na Mapach Google, wykonano dziesiątki milionów zdjęć, dokumentując najciekawsze i najtrudniej dostępne miejsca w 50 krajach, na 7 kontynentach. Dzięki nim internauci mogą odbyć niezwykłą podróż nie ruszając się z domu. Oprócz polskich i zagranicznych miast i ulic, od marca 2013 r. dzięki technologii Street View, użytkownicy mogą odwiedzić 4 z 7 najwyższych szczytów, należących do Korony Ziemi - Aconcagua w Ameryce Południowej, Kilimandżaro w Afryce, Elbrus w Europie oraz stację bazową na Mont Everest w Azji. Mogą również przepłynąć wzdłuż Amazonki, obejrzeć dziedzictwo badaczy Antarktydy, spojrzeć w dół Wielkiego Kanionu, obejrzeć szwajcarskie Alpy z pędzącego pociągu, a nawet zanurzyć się w wodach Wielkiej Rafy Koralowej. W ramach projektu Google Art Project, Street View umożliwia również internautom wirtualny spacer m.in. po Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, paryskim Musée dOrsay czy Narodowym Muzeum w Indiach i Tokio. Wiele innych ciekawych miejsc uwiecznionych na Mapach Google w ramach Street View można znaleźć na polskojęzycznej stronie projektu World Wonders. 

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0


 
 


Reklama 

Promocja regionu - zobacz podobne
subskrybuj:śledź temat


Komentarze do wpisu

Autor tego artykułu: "Urząd Miasta w Sochaczewie" wyłączył możliwość komentowania.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy


21 użytkowników
114 wątków

subskrybuj:5 użytkowników
6 wątków

subskrybuj:4 użytkowników
7 wątków

subskrybuj: