Reklama

Pożegnanie Lata w Iłowie 2015 - koncert Ace of Base

Gmina Iłów
13/08/2015 12:46

W dniu 27 sierpnia na stadionie w Iłowie odbędzie się XVIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie. Gwiazdą wieczoru będzie szwedzka grupa Ace of Bace ciesząca się dużą popularnością na całym świecie. Warto przypomnieć, że jej debiutancki album „Happy Nation" z 1993 - okazał się dużym sukcesem komercyjnym. Album sprzedał się bowiem w nakładzie ponad 30 milionów egzemplarzy. 


Oprócz tego na iłowskiej scenie wystąpią znane zespoły disco polowe, takie jak: Mig, Akcent, Power Play, Classic, After Party, M. Jay, Milano, Czadoman, Dbomb, Weekend, Spontan i inni. A zespół Boys obchodzić będzie jubileusz 25-lecia. Organizatorem wydarzenia jest World Media oraz władze gminy Iłów, dla której niesłabnąca popularność imprezy jest dużą promocją, nie tylko w najbliższej okolicy. 

Reklama


Na Pożegnanie Lata do Iłowa przyjeżdża bowiem co roku kilka tysięcy osób z różnych stron. Są to przede wszystkim fani muzyki disco polo, jednak każdy znajdzie tu coś dla siebie. Imprezie towarzyszą zwykle liczne stoiska z lodami, goframi, watą cukrową, zabawkami oraz ogródki piwne dla dorosłych. Ponadto, karuzele z tradycyjnym, olbrzymim młotem na czele, huśtającym się złowrogo nad całym Iłowem, zawsze mają wielu swoich zwolenników. 


Bilety na imprezę w cenie 20 zł w przedsprzedaży do nabycia w Iłowie - sam spożywczy przy ul. Rynek Staromiejski 21 oraz w Sochaczewie - solarium, ul. Polna 11a, a także w dniu koncertu  na terenie imprezy w cenie 30 zł.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Doreq 2015-08-27 23:54:36

    ale kupa... "zespół" Ace of Base - cała jedna wokalistka, która śpiewała całe 20 minut!! Państwo organizatorzy - ŻENADA... mogliście chociaż nie kłamać na plakatach i napisać że nie będzie zespołu a jedna osoba.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tadeusz 2015-08-20 01:59:36

    Tych bez własnego stada zapraszam do mojego... :) charakteryzacja ala lata 90te mile widziana hehehehe

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tadeusz 2015-08-19 23:04:21

    Szanowny ""winio14"" co by nie było.... miło będzie pospędzać czas na plenerowej imprezie... jak będzie ""kiła"" więcej nie pojadę... nie przekreślaj imprezy która zapowiada się organizacyjnie doskonale... jedynie co może nie wypalić to pogoda i ochrona ""Lata w Iłowie"" czyli brak kultury uczestników po spożyciu... :) Będąc w grupie czyli we własnym stadzie raczej można czuć się bezpiecznym :) czego życzę wszystkim uczestnikom...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości