W dniu 27 sierpnia na stadionie w Iłowie odbędzie się XVIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie. Gwiazdą wieczoru będzie szwedzka grupa Ace of Bace ciesząca się dużą popularnością na całym świecie. Warto przypomnieć, że jej debiutancki album „Happy Nation" z 1993 - okazał się dużym sukcesem komercyjnym. Album sprzedał się bowiem w nakładzie ponad 30 milionów egzemplarzy.
Oprócz tego na iłowskiej scenie wystąpią znane zespoły disco polowe, takie jak: Mig, Akcent, Power Play, Classic, After Party, M. Jay, Milano, Czadoman, Dbomb, Weekend, Spontan i inni. A zespół Boys obchodzić będzie jubileusz 25-lecia. Organizatorem wydarzenia jest World Media oraz władze gminy Iłów, dla której niesłabnąca popularność imprezy jest dużą promocją, nie tylko w najbliższej okolicy.
Na Pożegnanie Lata do Iłowa przyjeżdża bowiem co roku kilka tysięcy osób z różnych stron. Są to przede wszystkim fani muzyki disco polo, jednak każdy znajdzie tu coś dla siebie. Imprezie towarzyszą zwykle liczne stoiska z lodami, goframi, watą cukrową, zabawkami oraz ogródki piwne dla dorosłych. Ponadto, karuzele z tradycyjnym, olbrzymim młotem na czele, huśtającym się złowrogo nad całym Iłowem, zawsze mają wielu swoich zwolenników.
Bilety na imprezę w cenie 20 zł w przedsprzedaży do nabycia w Iłowie - sam spożywczy przy ul. Rynek Staromiejski 21 oraz w Sochaczewie - solarium, ul. Polna 11a, a także w dniu koncertu na terenie imprezy w cenie 30 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
ale kupa... "zespół" Ace of Base - cała jedna wokalistka, która śpiewała całe 20 minut!! Państwo organizatorzy - ŻENADA... mogliście chociaż nie kłamać na plakatach i napisać że nie będzie zespołu a jedna osoba.
Tych bez własnego stada zapraszam do mojego... :) charakteryzacja ala lata 90te mile widziana hehehehe
Szanowny ""winio14"" co by nie było.... miło będzie pospędzać czas na plenerowej imprezie... jak będzie ""kiła"" więcej nie pojadę... nie przekreślaj imprezy która zapowiada się organizacyjnie doskonale... jedynie co może nie wypalić to pogoda i ochrona ""Lata w Iłowie"" czyli brak kultury uczestników po spożyciu... :) Będąc w grupie czyli we własnym stadzie raczej można czuć się bezpiecznym :) czego życzę wszystkim uczestnikom...
Jak czytam komentarze ludzi jarających się Iłowem,to smutek mnie ogarnia. Lecz tańczta i bawta sie dobrze,tylko za dużo nie wypijta ;-)
Ace of Bace ?:) wbije się w stare""Piramidy"" i zaszaleję a co mi tam... no i pozostało jeszcze skrzyknąć kilkoro rozwiedzionych przyjaciół... :) zapowiada się klimakterium dzikich lat 90tych hehehe ktoś ma w zapasach stary dobry ROYAL... ?
pożegnanie lata i dni Sochaczewa to zupełnie dwie inne imprezy,nie ma co robić porównań.
Również pozdrawiam burminia niech patrzy i się uczy :) z chęcią wpadnę i posłucham Classic-a i D-bomba.
Imprezę od lat robi Robert Klatt(Classic) nie gmina Iłów,ta użycza tylko boiska szkolnego i chce się chwalić nie swoim sukcesem.Nie można porównywać jej do Dni Sochaczewa.Pierwsza odbyła się na przyczepie rolniczej jako scenie a grał jako gwiazda Bayer Full.
pozdrawiamy burminia i jego lipne dni sochaczewa :) lecimy do ilowa! i z checia dam te dwie dych wstepu :)
ale kupa... "zespół" Ace of Base - cała jedna wokalistka, która śpiewała całe 20 minut!! Państwo organizatorzy - ŻENADA... mogliście chociaż nie kłamać na plakatach i napisać że nie będzie zespołu a jedna osoba.
Tych bez własnego stada zapraszam do mojego... :) charakteryzacja ala lata 90te mile widziana hehehehe
Szanowny ""winio14"" co by nie było.... miło będzie pospędzać czas na plenerowej imprezie... jak będzie ""kiła"" więcej nie pojadę... nie przekreślaj imprezy która zapowiada się organizacyjnie doskonale... jedynie co może nie wypalić to pogoda i ochrona ""Lata w Iłowie"" czyli brak kultury uczestników po spożyciu... :) Będąc w grupie czyli we własnym stadzie raczej można czuć się bezpiecznym :) czego życzę wszystkim uczestnikom...