Reklama

OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY w Teresinie 2012

Stowarzyszenie Przyjaciół Mieszkańców Gminy Teresin "Impuls"
31/08/2012 09:41
Stowarzyszenie Przyjaciół Mieszkańców Gminy Teresin „Impuls” oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY. Turniej odbędzie się 15 września 2012r. w hali sportowej GOSiR-u. od godz. 13.00. Jej celem jest nie tylko popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych w województwie mazowieckim, ale też inspirowanie do rozwiązywania zadań szachowych oraz integracja i aktywizacja lokalnej społeczności do działań w przyszłości. W zawodach wystartować mogą wszyscy chętni dorośli i młodzież. Zostaną one rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Tempo gry będzie wynosić 15 minut na partię dla zawodnika. Zgłoszenia (do dnia 13 września) i wszelkie pytania odnośnie imprezy można kierować pod numer telefonu: 694-146-194 Jarosław Kowalewski oraz pocztą elektroniczną na adres: stowarzyszenie_impuls@wp.pl. Każdy uczestnik otrzyma na zakończenie specjalny dyplom, zaś dla najlepszych w poszczególnych kategoriach czekają puchary i nagrody rzeczowe.

Przedsięwzięcie jest realizowane ze środków finansowych Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy!
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama