Jest nowy harmonogram wywozu odpadów - Sochaczew Iłów - Gmina Iłów


» » » a a a
Iłów  

Jest nowy harmonogram wywozu odpadów

dodany: 2013-08-29, godz. 12:15


Jest nowy harmonogram wywozu odpadów

W związku ze zmianą harmonogramu wywozu odpadów przez firmę Veolia Usługi dla środowiska S.A. Wójt gminy Iłów przedkłada mieszkańcom gminy do wiadomości i stosowania nowy harmonogram, który obowiązuje od 30 sierpnia 2013r.

         Nowy Harmonogram uwzględnia nie tylko daty wywozu odpadów komunalnych, selektywnych, ale i elektrosprzętu, odpadów niebezpiecznych i wielkogabarytowych. Należy pamiętać, że wszystkie zużyte sprzęty są odpadami niebezpiecznymi czyli takimi, które zawierają substancje trujące. Elektrośmieci powinny być zbierane selektywnie, a następnie poddane procesom odzysku recyklingu oraz unieszkodliwienia szkodliwych substancji. Do elektrośmici zaliczamy min. wielkogabarytowe urządzenia AGD, takie jak: lodówki, zamrażarki, pralki, suszarki do ubrań, zmywarki, elektryczne kuchenki, piekarniki, elektryczne urządzenia grzewcze, oraz małogabarytowe sprzęty AGD, takie jak: odkurzacze, maszyny do szycia, tostery, miksery, młynki do kawy, a także: sprzęt oświetleniowy, sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny, sprzęt audiowizualny, narzędzia elektryczne i elektroniczne.

          Jak poinformowała Monika Haber – zbliża się okres regulowania należności za wywóz odpadów. W związku z tym do wszystkich mieszkańców gminy, którzy złożyli deklaracje zostały rozesłane 2 blankiety wpłat: za III kwartał  (lipiec, sierpień i wrzesień), za który regulujemy opłaty do 15 września oraz  za IV kwartał (październik, listopad i grudzień), za który regulujemy należności do 15 grudnia. Opłaty można uiszczać w banku lub w kasie Urzędu.

 

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0


 
 


Dołączone pliki:

Reklama 

subskrybuj:śledź temat


Komentarze do wpisu (0)


Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Chcesz być pierwszy?


dodaj swój komentarz

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy


56 użytkowników
783 wątków

subskrybuj:41 użytkowników
349 wątków

subskrybuj:13 użytkowników
25 wątków

subskrybuj:8 użytkowników
25 wątków

subskrybuj:7 użytkowników
16 wątków

subskrybuj: