Iwaszkiewicz najlepszy - Sochaczew - Iwaszkiewcz Sochaczew


» » » a a a
miasto Sochaczew  

Iwaszkiewicz najlepszy

dodany: 2013-10-22, godz. 11:47


Iwaszkiewicz najlepszy

W dniach 10,11. 10. 2013r. w Sochaczewie odbyły się uroczyste obchody Święta 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej.

Uroczystości rozpoczęły się dnia 10.10.2013r. na terenie jednostki wojskowej w Bielicach, gdzie miały miejsce zawody sportowe oraz konkurs historyczny. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu sochaczewskiego. Nasza szkoła była reprezentowana przez I i II klasę mundurową Liceum Ogólnokształcącego oraz grupę sportowców. Mamy się czym pochwalić, bowiem w klasyfikacji ogólnej okazaliśmy się NAJLEPSI , zdobywając Puchar Biskupa Polowego Wojska Polskiego Józefa Guzdka dla najlepszej szkoły biorącej udział w Zawodach Sportowych z okazji Święta Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej w Sochaczewie.

W ramach Święta Jednostki mieliśmy okazję zobaczyć elementy zestawów rakietowych małego i krótkiego zasięgu. Zostaliśmy także poczęstowani pyszną, wojskową grochówką.

W dniu 11.10.2013r. uroczystości rozpoczęły się Mszą Święta w Kościele Świętego Wawrzyńca w Sochaczewie. Podczas uroczystego apelu na Placu Kościuszki obecni byli przedstawiciele z podległych dywizjonów rakietowych Obrony Powietrznej oraz dywizjonu zabezpieczenia Obrony Powietrznej. W obchodach Święta brali udział: Dyrekcja Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza, Poczet Sztandarowy oraz młodzież z klasy II mundurowej LO.

Dowództwu Jednostki  serdecznie dziękujemy  za zaproszenie nas na uroczystości.

 

Marta Włodarczyk, Dorota Cywińska

 

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0


 
 


Reklama 

Edukacja - zobacz podobne
subskrybuj:śledź temat


Komentarze do wpisu

Autor tego artykułu: "Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie" wyłączył możliwość komentowania.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy


25 użytkowników
103 wątków

subskrybuj:20 użytkowników
81 wątków

subskrybuj:6 użytkowników
9 wątków

subskrybuj:4 użytkowników
9 wątków

subskrybuj:3 użytkowników
6 wątków

subskrybuj: