Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi - Sochaczew Młodzieszyn - Urząd Gminy Młodzieszyn


» » » a a a
Młodzieszyn  

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

dodany: 2013-02-11, godz. 10:48


Szanowni Państwo! 

Mieszkańcy gminy Młodzieszyn 


Uprzejmie informuję, że zgodnie ze znowelizowaną ustawą od 1 lipca 2013 roku obowiązywać będą nowe zasady zbiórki i utylizacji odpadów komunalnych oraz rozliczania należności  za odbiór odpadów z poszczególnych nieruchomości. W związku z powyższym Wójt Gminy Młodzieszyn działając na podstawie ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2012., poz.391) uprzejmie informuje, że: organizacją odbioru odpadów zajmować się będzie Gmina, a na rzecz Gminy mieszkańcy będą dokonywać opłaty z tego tytułu. 


W pierwszej kolejności otrzymacie Państwo „Deklarację o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi", którą każda rodzina bądź właściciel nieruchomości zobowiązani są wypełnić zgodnie ze stanem faktycznym i przekazać sołtysom lub pracownikom Urzędu Gminy w Młodzieszynie  


 do 28 lutego 2013 roku.   


Dane zamieszczone w deklaracji będą podstawą do ustalenia sposobu odbioru  i wysokości opłaty za odbiór odpadów komunalnych, w zależności od tego czy deklarujecie Państwo segregację odpadów, czy tez będziecie gromadzić niesegregowane. Informujemy jednocześnie, że stawka za odbiór odpadów w sposób segregowany wynosi 6 zł, a w sposób niesegregowany 12 zł. Stawki te po rozstrzygnięciu przetargu mogą ulec zmianie jednakże ich stosunek zawsze będzie podobny. 

Liczba osób zdeklarowanych może być niższa niż liczba osób zameldowanych tylko w przypadku przedstawienia odpowiednich zaświadczeń. W celu usprawnienia systemu, deklaracje dostarczone zostaną wszystkim właścicielom nieruchomości  przez  sołtysów Otrzymacie Państwo również pomoc w wypełnianiu powyższych deklaracji pod nr. telefonu (46) 864 17 61 

Dalsze, bardziej szczegółowe informacje związane z nowym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi przekażemy Państwu w terminie późniejszym.


W załączeniu deklaracja, którą można wydrukować i wypełnić.

 

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0


 
 


Dołączone pliki:

Reklama 

subskrybuj:śledź temat


Komentarze do wpisu (0)


Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Chcesz być pierwszy?


dodaj swój komentarz

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy


56 użytkowników
783 wątków

subskrybuj:41 użytkowników
349 wątków

subskrybuj:13 użytkowników
25 wątków

subskrybuj:8 użytkowników
25 wątków

subskrybuj:7 użytkowników
16 wątków

subskrybuj: