Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Brawo! Przede wszystkim gratuluję Stowarzyszeniu wytrwałości. O baszcie mówiło się już od dawna na lekcjach historii i o tym jak nasze miasto pozwala, aby tego rodzaju "skarby" historii znikały na naszych oczach. Jeszcze raz gratuluję sukcesu i życzę dalszych w tej i innych sprawach.
Z uznaniem obserwuję starania Stowarzyszenia "Nasz Zamek" zarówno w sprawie "baszty tatarskiej" jak i innych zabytkowych obiektów Sochaczewa. To profesjonalny i ważny głos społeczny w mieście.
Brawo! Przede wszystkim gratuluję Stowarzyszeniu wytrwałości. O baszcie mówiło się już od dawna na lekcjach historii i o tym jak nasze miasto pozwala, aby tego rodzaju "skarby" historii znikały na naszych oczach. Jeszcze raz gratuluję sukcesu i życzę dalszych w tej i innych sprawach.
Z uznaniem obserwuję starania Stowarzyszenia "Nasz Zamek" zarówno w sprawie "baszty tatarskiej" jak i innych zabytkowych obiektów Sochaczewa. To profesjonalny i ważny głos społeczny w mieście.