10-lecie firmy Verona Products Professional - Sochaczew


» » » a a a
gmina Sochaczew  

10-lecie firmy Verona Products Professional

dodany: 2013-09-10, godz. 09:58


Foto Karol Pruski

Firma Verona Products Professional powstała 16 lipca 2003 r. Wiedza i doświadczenie założycieli pozwoliło zbudować i z sukcesem rozwijać jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku kosmetycznym.

 

Siedziba firmy mieści się w okolicach Sochaczewa, w samym sercu Mazowsza, które jednocześnie jest zagłębiem logistycznym kraju. Dzięki lokalizacji firmy możemy liczyć na wsparcie gminy Sochaczew, która jest wzorem rozwoju i innowacji. Głównym nurtem działalności jest produkcja i dystrybucja szerokiej gamy produktów kosmetycznych, zarówno w kraju jak i na świecie.

Firma posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe, w którym powstają unikalne receptury, na bazie surowców od renomowanych dostawców polskich i zagranicznych. Produkcja mas odbywa się według standardów Unii Europejskiej, na co pozwala nieustannie unowocześniany park maszynowy. Inwestycje w modernizację techniczną usprawniają procesy oraz  podnoszą  jakość wyrobu. Nowoczesne linie produkcyjne obsługiwane przez wykwalifikowanych pracowników, pozwalają szybko i profesjonalnie realizować wciąż zwiększającą się ilość zamówień. Wszystkie procesy przebiegają zgodnie z obowiązującymi normami ISO, procedurami GMP oraz wymogami BHP. Profesjonalna obsługa klienta jest kluczem do sukcesu, wspomaga ją nowoczesne oprogramowanie klasy ERP zintegrowane z systemem zarządzania EMIGO.

Szeroki asortyment oferowany przez firmę Verona Products Professional zaspakaja potrzeby każdej grupy odbiorców. W ofercie znajdują się produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, stylizacji i koloryzacji włosów, kosmetyki do makijażu oraz produkty perfumeryjne. Zarówno jakość, jak i estetyka oferowanych produktów od lat zdobywa zaufanie i uznanie klientów. Kosmetyki swoim składem oraz dzięki zastosowaniu wysokiej klasy surowców i opakowań dorównują znanym markom zachodnim.

Intensywny rozwój spowodował, że obecnie Verona Products Professional jest jedną z największych firm w regionie, zatrudnia ponad 200 pracowników, w tym wyspecjalizowaną kadrę menadżerską, której kształcenie i rozwój jest inwestycją przyczyniającą się do osiągnięcia sukcesu. Miarą tego sukcesu są liczne, przyznane firmie prestiżowe nagrody takie jak: Oskar Kosmetyków, Qultowy Kosmetyk, Przebój FMCG, Laur Konsumenta i inne.

Rozwój firmy możliwy był także dzięki przyznanym funduszom unijnym. Otrzymane wsparcie pozwoliło na budowę nowoczesnego biura oraz hal produkcyjnych a także na uczestnictwo w wielu spotkaniach branżowych w kraju i na świecie, co sprzyja szerokiej i dynamicznej ekspansji producenta na rynkach krajowych i zagranicznych.

 

Verona Products Professional

z pasji do największej jakości kosmetyków


 

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0


 
 


Zdjęcia do artykułu (4) - wyświetl wszystkie:


Foto Karol Pruski
Prezes Dariusz Goździk
Prezes Andrzej Kozłowski

Reklama 

Praca - zobacz podobne
subskrybuj:śledź temat


Komentarze do wpisu (0)


Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Chcesz być pierwszy?


dodaj swój komentarz

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy

Powiązane tagi