Katalog Stron Sochaczewskich
Katalog powstał w celu zebrania i utworzenia jedynego w swoim rodzaju spisu stron mieszkańców Sochaczewa i jego okolic. Oprócz nich zamieszczamy linki do wszelkich instytucji, organizacji oraz firm powiązanych z naszym miastem. Zainteresowanych umieszczeniem odnośnika w katalogu e-Sochaczew.pl, prosimy o zapoznanie się z regulaminem dodawania stron a następnie wypełnieniem formy na bocznym menu.

Gry i Rozrywka

Tawerna Mephisto
http://www.tawerna.mephisto.pr...

Agroturystyka
http://www.kalotowka.cba.pl

Forum dyskusyjne mieszkańców gminy Teresin
http://www.teresin.fora.pl

Konie, przejażdżki bryczką, kuligi
http://kuszroman.pl

Rancho Rumak: jazdy konne. ujeżdzanie koni
http://www.ranchorumak.go.pl

KIMER SOUND
http://www.kimersound.pl

Społecznościowy Portal Jeździecki
http://www.galopuje.plRegulamin Katalogu Stron
Warunek konieczny: Strony muszą dotyczyć samego Sochaczewa bądź jego okolic, mieszkańca Sochaczewa lub mieć jakiś inny związek z tym miastem 
i jego okolicami.

Zastrzegamy sobie prawo do decydowania czy dany odnośnik zostanie dodany do Katalogu, czy też nie oraz prawo usunięcia odnośnika z bazy bez podawania wyraźnej przyczyny.
 

Reklama

Zgłoś stronę

Proces dodawania witryny do katalogu nie jest automatyczny, tzn. zgłoszenie, które odbieramy jest najpierw przez nas weryfikowane pod katem spełnienia warunków określonych w regulaminie (patrz niżej), a dopiero potem jest dodawana przez nas do katalogu w terminie nie przekraczającym zwykle tygodnia.